Epilepsija

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Epilepsija

together against epi


3 posters

    Industrijska konoplja

    avatar
    double


    Broj komentara : 27
    Join date : 2011-09-04

    Industrijska konoplja Empty Industrijska konoplja

    Komentar  double Fri Feb 01, 2013 11:28 am

    Dosao sam do zapanjujucih informacija o ovoj biljki.

    Setio sam se kad je mi je Viktor pricao (a i citao sam po stranim forumima) da pusenje marihuane pomaze ljudima da smanje broj napada.

    Mada ovo je industrijska (legalna) a ne indijska (zabranjena) konoplja.

    Da sad ne reklamiram, potrazite samo po netu informacije (ima ih dosta), pa cemo da pricamo, ali uskoro cu da je uvrstim u svoju ishranu.

    p.s. sve je ovo krenulo kad sam sreo poznanika kog nisam video godinama i kad mi je pricao o konoplji.
    Na moje potpuno zaprepastenje otkrio sam neki potpuno novi svet. Njega licno je vratila potpuno u normalu, a bio je potpuno razbijen kao i vecina nas
    nacinom zivota, ishranom ...
    Victor
    Victor
    Admin


    Broj komentara : 357
    Join date : 2011-05-29
    Age : 53
    Mjesto : vienna

    Industrijska konoplja Empty Re: Industrijska konoplja

    Komentar  Victor Sun Mar 10, 2013 9:42 am

    avatar
    lidija


    Broj komentara : 2
    Join date : 2013-03-20

    Industrijska konoplja Empty http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/ulje-konoplje

    Komentar  lidija Mon May 13, 2013 9:03 am

    double (citat):Dosao sam do zapanjujucih informacija o ovoj biljki.

    Setio sam se kad je mi je Viktor pricao (a i citao sam po stranim forumima) da pusenje marihuane pomaze ljudima da smanje broj napada.

    Mada ovo je industrijska (legalna) a ne indijska (zabranjena) konoplja.

    Da sad ne reklamiram, potrazite samo po netu informacije (ima ih dosta), pa cemo da pricamo, ali uskoro cu da je uvrstim u svoju ishranu.

    p.s. sve je ovo krenulo kad sam sreo poznanika kog nisam video godinama i kad mi je pricao o konoplji.
    Na moje potpuno zaprepastenje otkrio sam neki potpuno novi svet. Njega licno je vratila potpuno u normalu, a bio je potpuno razbijen kao i vecina nas
    nacinom zivota, ishranom ...


    lidija: komentar modifikovan dana: Mon May 13, 2013 9:04 am; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/ulje-konoplje)

    Sponsored content


    Industrijska konoplja Empty Re: Industrijska konoplja

    Komentar  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danas je Sun May 19, 2024 6:43 pm